Usługi księgowe

Usługi księgowe - Inwestycjedlaciebie.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną propozycję dla pracowników służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. cena tej specjalnie przygotowanej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w pakiecie obejmują m.in. bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z ZUS oraz roczne zeznanie podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba nadążać za często ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dokładne informacje odnośnie specjalnej oferty usług księgowych dedykowanych dla lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz ratowników medycznych znaleźć można pod adresem: https://kuczawska.pl.

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie sprawę, że szczególną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub własnej działalności niezbędne jest pilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza propozycja bierze pod uwagę specyfikę zawodu lekarza. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wszechstronnej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres naszych usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie deklaracji ZUS a także rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych profesji z branży medycznej z uwzględnieniem ich szczególnych cech. wiemy, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego wydatkami i jesteśmy przygotowani na różne potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów potrafimy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników branży medycznej. To sprawia, że nasza oferta daje stuprocentową gwarancję zadowolenia klientów z nami współpracujących.