Zabiegi endermologii – jak to działa?

Zabiegi endermologii – jak to działa? - Inwestycjedlaciebie.plEndermologia jest wyszczuplającym masażem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga zlikwidować cellulit i tuszę w wybranych fragmentach ciała. Ujędrnia skórę, odejmuje lat i dodaje sprężystości, a spektakularne efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Jest to obecnie najlepszy sposób na polepszenie wyglądu skóry i modelowanie sylwetki w salonie kosmetycznym.

zabieg odbywa się pod wysokim ciśnieniem przy użyciu specjalistycznej głowicy, która składa się z dwóch rolek i komory ssącej pośrodku, w konsekwencji czego wskazana partia ciała masowana jest zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Pacjentki ubierane są w specjalny kombinezon, aby zabieg był całkowicie pozbawiony ryzyka i pozbawiony bólu. Endermologia jest w stanie modelować figurę, albo kontury twarzy. Zabieg zajmuje od 10 do 40 minut w zależności od potrzeb klientki i wybranej części ciała.

Urządzenie Alliance to najnowsza wersja. Pracuje znacznie wydajniej, niż tradycyjny model. Zmodernizowana głowica do masażów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która w tym samym czasie stymuluje utratę tkanki tłuszczowej. Urządzenie Alliance wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie skórki pomarańczowej i wygładzenie skóry. Klientka nie odczuwa uczucia bólu i ucisku, prędzej odprężający masaż, który uruchamia intensywną i szybką stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było wyszczuplone, bez skórki pomarańczowej, a skóra wyglądała młodziej.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób przyspiesza odnowę i produkcję odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i wykorzystywany w medycynie estetycznej już od wielu lat. Zabieg usuwa również toksyny z organizmu, zmniejszając obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance skuteczna jest także w walce z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to obecnie najczęściej stosowany masaż dla zgrabnej sylwetki – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.