Gwarantuję, zaczniesz zarabiać

co najmniej 300 zł dziennie... i to bez ciężkiej pracy

Poznaj sekret, dzięki któremu przestałem wiązać koniec z końcem,
a zacząłem zarabiać PRAWDZIWE pieniądze!

„5 lat temu miałem kiepską pracę, zajmowałem mało prestiżowe stanowisko i byłem gorzej niż spłukany. Moje długi przekroczyły ponad 800 000 PLN, a moim całym „majątkiem” była żona i dwoje dzieci. Wynajmowaliśmy ciasne mieszkanie na PRL-owskim blokowisku, jeździliśmy rozpadającym się gruchotem z komisu i mieliśmy co najwyżej kilkaset złotych odłożonych na czarną godzinę. W ciągu jednego miesiąca, po odkryciu metody, którą nazywam „sekretem wysokich zarobków leniwych ludzi”, czyli inwestowania w opcje binarne, wszystko zaczęło się zmieniać – delikatnie mówiąc.
 • Błyskawicznie spłaciłem wszystkie długi, pożyczkę po pożyczce – a wierzyciele przestali mnie ścigać.
 • Przesiadłem się do nowiutkiego, eleganckiego auta – prosto z salonu.
 • Stan mojego konta wzrósł 40 razy.
 • A to wszystko w ciągu pierwszych 30 dni!
A dziś:
 • Mieszkam w domu wartym 3 000 000 PLN.
 • Mam przestronne biuro na ostatnim piętrze ekskluzywnego biurowca w centrum Warszawy.
 • Mam 200-metrowy „domek” nad jeziorem na Mazurach. (Spędzamy tam całe lato: pływamy, łowimy ryby, żeglujemy jachtem).
 • Mam dwa mieszkania: jedno tuż obok Mariny w Gdyni, a drugie w Zakopanem, tuż u stóp Kasprowego Wierchu.
 • W moim garażu parkują 3 auta i Harley-Davidson. Spłacone co do grosza.
 • Moja wartość netto przekracza 8 000 000 PLN. Ale nadal nie pracuję na etacie...”

Witaj,

Nazywam się Grzegorz Ossoliński. Jeśli zainwestujesz kilka minut w wysłuchanie mojej historii, już wkrótce możesz zgromadzić ogromny majątek – tak jak ja zrobiłem to 5 lat temu...

Kiedyś ciężko pracowałem. 18 godzin dziennie. 7 dni w tygodniu.

Ale nie zarobiłem naprawdę dużych pieniędzy, dopóki nie zacząłem pracować mniej – dużo mniej.

Na przykład dziś pracowałem zaledwie 2 godziny, po raz kolejny korzystając z mojej metody szybkiego zarabiania przez internet. Nazywam ją „sekretem wysokich zarobków leniwych ludzi”. Przy odrobinie szczęścia wystarczyło mi 120 minut, żebym zarobił ponad 4 000 PLN.

Co więcej, założyłem Instytut Biznesu Ossolińskiego, do którego zapraszam osoby pragnące zapewnić sobie podobnie szybkie i wysokie zarobki. Prawdopodobnie nigdy wcześniej o niej nie słyszałeś. Postaram się sprawić, że za kilka minut poczujesz tak nieodpartą chęć zapisania się do niej, że wyjdziesz na skończonego głupca, jeśli tego nie zrobisz.

W końcu dlaczego miałoby tak się stać, skoro mogę zdradzić Ci sposób na zarabianie tysięcy złotych, i to bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony? Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz, który znajdziesz na dole tej strony.

Co jeśli jestem tak pewny, że zarobisz duże pieniądze korzystając ze wskazówek i zasad, które poznasz zapisując się do Instytutu Biznesu, że z pełnym przekonaniem zachęcam Cię do zaufania kompletnie obcemu mężczyźnie?

Oto dlaczego: bo wiem, że moja metoda wykorzystuje tylko jedno unikalne narzędzie. Jego obsługa jest tak prosta, że wystarczy kilka chwil, żebyś zaczął je sprawnie obsługiwać. Wystarczy kilka godzin, żebyś zaczął zarabiać pierwsze pieniądze.

A mówię tu o naprawdę poważnych pieniądzach. 800 PLN w pierwszym dniu, 1500 PLN w pierwszym tygodniu, 6000 PLN w pierwszym miesiącu. Masz na to moją gwarancję. Ręczę za to własną reputacją.

Jestem gotowy dać Ci największą szansę w Twoim życiu.

Zrobię to, bo zdradzę Ci sekret, którego udoskonalenie zajęło mi 5 lat. Zdradzę Ci, jak zarabiać ogromne pieniądze przez internet i się przy tym nie przepracować.

No dobrze – a teraz muszę się trochę poprzechwalać. Nie mam nic przeciwko temu. To konieczne, żeby udowodnić Ci, że zapisanie się do mojego instytutu biznesu i inwestowanie zgodnie z moimi wskazówkami jest najrozsądniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Mieszkam w domu, którego wartość grubo przekracza 3 000 000 PLN. Wiem, że jest tyle warty, bo odrzuciłem ofertę sprzedaży opiewającą na taką sumkę. Spłaciłem już przeszło 70% kredytu, który zaciągnąłem na jego kupno. Jedyny powód, dla którego nie spłaciłem go za jednym zamachem, to mój wściekły doradca podatkowy. Stwierdził, że byłbym idiotą, gdybym to zrobił.

Moje biuro mieści się na ostatnim piętrze ekskluzywnego wieżowca w centrum Warszawy. Widok zapiera dech w piersiach... Większość ludzi zastanawia się, jak w ogóle jestem w stanie zająć się tam jakąkolwiek pracą. Ale pracuję dosyć. Około 6 godzin dziennie, przez 8 lub 9 miesięcy w roku.

Resztę czasu spędzamy w naszym „domku” na Mazurach. Zapłaciłem za niego 1 200 000 PLN. W gotówce.

W moim garażu parkują 3 auta i motocykl Harley-Davidson – spełnienie młodzieńczego marzenia. Wszystkie spłacone.

Mam akcje, papiery wartościowe, kilkanaście kont bankowych. Ale najważniejsza rzecz, którą mam, jest bezcenna: czas dla mojej rodziny.

Pokażę Ci, jak osiągnąłem to wszystko bez harówki w pocie czoła. Podzielę się z Tobą sekretem, który do tej pory zdradziłem wyłącznie wąskiemu gronu członków instytutu biznesu. Czego potrzebujesz, by dołączyć do tej starannie dobranej grupy ludzi, którzy już teraz zarabiają krocie, pracując zaledwie kilka godzin dziennie?

Nie potrzebujesz „wykształcenia”. Niektórzy z moich uczniów nie mają nawet matury.

Nie potrzebujesz „wielkiego kapitału”. Kiedy zaczynałem, byłem po uszy w długach. Mój przyjaciel, prawnik, stwierdził, że ogłoszenie bankructwa to jedyne rozwiązanie w tej sytuacji. Mylił się. Spłaciłem zobowiązania, i poza kredytem na dom, nie jestem nikomu winien ani grosza.

Nie potrzebujesz „szczęścia”. Mi sprzyjało ono od początku, ale nie obiecuję Ci, że zarobisz tyle co ja. Możesz wyciągnąć więcej. Osobiście znam młodego człowieka, który zapisał się do instytutu biznesu, był głodny wiedzy i wręcz pochłaniał moje wskazówki. Ciężko pracował i zarobił ponad 2 000 000 PLN w 18 miesięcy. Ale pieniądze to nie wszystko.

Nie potrzebujesz „talentu”. Wystarczy Ci tylko tyle rozumu, żeby pojąć, na co trzeba zwracać uwagę. A ja lub jeden z Opiekunów Inwestora w razie potrzeby i tak podpowiemy Ci, o co chodzi.

Nie musisz być „młody i dynamiczny”. Jeden z członków instytutu biznesu jest po 70. Zjeździł świat wzdłuż i wszerz, zarabia tyle pieniędzy, ile potrzebuje i robi tylko to, czego go nauczyłem.

Nie potrzebujesz „doświadczenia”. Pewien mechanik z Legionowa od 3 lat dorabia sobie około 20 000 PLN rocznie, stosując wyłącznie moją metodę.

Czego potrzebujesz? Wiary w siebie. Wystarczająco dużo, żebyś dał sobie szansę. Wystarczająco dużo, żebyś przyjął moje zasady. Wystarczająco dużo, żebyś zastosował je dokładnie według moich wskazówek. Jeśli zrobisz tylko tyle – ani więcej, ani mniej – zyski przejdą Twoją najśmielsze oczekiwania. Pamiętaj: ręczę za to własnym słowem.

Robię to, bo wiem, że stosowanie mojej metody jest niemal tak łatwe jak korzystanie z maila. Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad, które poznasz przystępując do instytutu biznesu. Wszystko, co będziesz robić, to przewidywanie w którym kierunku będą zmieniać się pewne dane, co jest niesamowicie proste.

Narzędziem, które przyniosło mi tak wysokie zarobki, jest platforma opcji binarnych. Czym dokładnie są opcje binarne? To mechanizm, który zyskał ogromną popularność na zachodzie Europy. Zasada zarabiania na opcjach opiera się na podjęciu decyzji, w którym kierunku zmieni się cena akcji, towarów, indeksów lub walut w określonym czasie. Mówiąc obrazowo zarabiając na opcjach wchodzisz w rolę początkującego maklera w bezpiecznym otoczeniu:

Ponieważ zarabianie z opcjami zajmie Ci maksymalnie 2-3 godziny dziennie, nie ma potrzeby, żebyś rzucał pracę. Ale już wkrótce możesz zarabiać tyle pieniędzy, że będziesz mógł zrobić to bez wahania. Jeszcze raz – masz moją gwarancję.

Najmądrzejszy człowiek, jakiego kiedykolwiek poznałem, powiedział mi coś, czego nigdy nie zapomnę: „Większość ludzi jest zbyt zajęta wiązaniem końca z końcem, żeby zarabiać prawdziwe pieniądze”.

Nie trać tylu lat co ja, żeby zrozumieć, że miał rację.

Przeczytaj opinie członków instytutu biznesu Ossolińskiego, znajdziesz je po prawej stronie. Jestem pewny, że na początku też mi nie dowierzali - zupełnie tak jak Ty teraz. Zgaduję, że doszli do wniosku, że skoro zapis do mojego instytutu biznesu jest przepustką do wysokich i szybkich zarobków, nie mają nic do stracenia.

Mieli rację. Zobacz tylko, ile zyskali.

Wiem, że masz wątpliwości. W końcu to, co właśnie Ci opowiadam, pewnie kompletnie nie zgadza się z tym, co słyszałeś przez lata na temat zbijania majątku od Twoich przyjaciół, Twojej rodziny, Twoich nauczycieli i prawdopodobnie od wszystkich, których znasz. Mogę tylko zadać Ci jedno pytanie:

Ilu z nich jest milionerami?

No właśnie, tak myślałem. A teraz spójrz na oświadczenie mojego księgowego... Wszystko zależy więc od Ciebie.

Za miesiąc od dziś możesz być tylko starszy o 30 dni – albo możesz być na drodze do zostania zamożnym człowiekiem. Ty wybierz. Jeśli zdecydujesz się mi zaufać, będę zaszczycony – i poproszę Cię wtedy, żebyś uważnie przeczytał i zrobił to, o czym mowa niżej.

Oświadczenie pod przysięgą

Jako osobisty księgowy Grzegorza Ossolińskiego, oświadczam, że jego wartość netto wynosi ponad 8 000 000 PLN.

Michał Potocki

Co zrobić, by zapisać się do mojego Instytutu Biznesu?

Aby dostać się do mojego Instytutu Biznesu, powinieneś spełnić 3 proste warunki.

 • Warunek nr 1: osoba zgłaszająca się do programu musi mieć ukończone 18 lat.
 • Warunek nr 2: Instytut Biznesu jest dedykowany osobom, których miesięczne dochody nie przekraczają obecnie 30 000 PLN.
 • Warunek nr 3: zgłaszający musi poprawnie wypełnić formularz zgłoszenia w terminie trwania akcji:

Uwaga: liczba osób, które mogę przyjąć do instytutu biznesu jest ograniczona. Członkowie instytutu biznesu mają pełen dostęp do wszystkich tajników zarabiania przez internet. Nie chcę, by moją doskonaloną przez lata metodę poznały nieodpowiednie osoby. Właśnie dlatego mogę zaangażować do współpracy tylko ograniczoną liczbę osób.

Jeśli od dawna marzysz o szybkich i wysokich zarobkach i spełniasz wszystkie warunki, nie odkładaj decyzji na później. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy. W ciągu 2 dni skontaktuje się z Tobą jeden z moich specjalistów do spraw zapisów i przedstawi Ci szczegóły związane z Instytutem Biznesu Ossolińskiego.

Pamiętaj, niczym nie ryzykujesz! Dlatego nie zwlekaj, po prostu wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj, aż zadzwoni do Ciebie jeden z moich specjalistów.

Z poważaniem i życzeniami szybkich i wysokich zarobków,

Założyciel Instytutu Biznesu Grzegorz Ossoliński

P.S. W związku z ogromnym zainteresowaniem Instytutem Biznesu radzę Ci zarezerwować swoje miejsce już teraz. Tylko w ten sposób będziesz mógł zacząć zarabiać w ciągu najbliższych kilku dni!

Formularz zgłoszeniowy

TAK, chcę zostać członkiem instytutu biznesu Ossolińskiego i chcę poznać sposób na szybkie i proste zarabianie w internecie.

Imię:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy (bez numeru kierunkowego):
Adres e-mail:
W jakich godzinach jesteś dostępny/a przed komputerem?

W ciągu 2 dni roboczych skontaktuje się z Tobą specjalista ds. zapisów

Gwarancja jakości

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Dane podane w formularzu są bezpieczne. Zostaną wykorzystane JEDYNIE w celu przeprowadzenia wywiadu i zapisu do instytutu biznesu. Wypełnienie formularza nie zobowiązuje Cię do nabycia żadnej usługi czy towaru.